Burza nápadů – dvě země, mnoho nápadů, nová partnerství

Verze pro tisk

V roce 2017 se Svazek obcí Novoborska podílel na realizaci projektu "Burza nápadů - dvě země - mnoho nápadů - nová partnerství", jehož cílem je vytvořit nová partnerství mezi subjekty v oblasti cestovního ruchu na našem území a v Horní Lužici.

Hlavním koordinátorem projektu je marketingová společnost Marketing-Gesellschaft Oberlausitz-Niederschlesien mbH se sídlem v Bautzenu.

Zajímá Vás, o co v projektu jde? „Přehlídka nápadů“ svede dohromady budoucí partnery, kteří chtějí společně uskutečnit nápady na německé a české straně. Za účelem nalezení vhodného partnera pro realizaci projektových záměrů byl vytvořen speciální on-line formulář, který je dostupný zde:
https://anmeldung.oberlausitz.com/startseite.html

Jazykové bariéry se bát nemusíte, informace do formuláře lze zapsat v češtině a po vyhodnocení došlých záměrů (v termínu do 15. září 2017) se uskuteční za přítomnosti tlumočníka setkání zájemců, a to dne 24. října 2017 od 10 do14 hodin v Domě přírodního parku v Großschönau. Přímo na místě navážete potřebné osobní kontakty a získáte také informace o možné podpoře z Fondu malých projektů z programu přeshraniční spolupráce.